Uudised

Cadillaci mudelivalikusse jõuab kupee ATS

2014-01-14 20:32:00

 

USA autotootja Cadillac esitles Detroidi autonäitusel uut kupeed Cadillac ATS, mille müük algab eeloleval suvel.

Kaheukselise sõiduki jõuallikateks on kaks mootorit: 2-liitrine neljasilindriline turbolaadimisega mootor võimsusega 275 hobujõudu või 3,6-liitrine V6 võimsusega 325 hobujõudu.

Mõlemat mootorit saab siduda kuuekäigulise automaatkäigukastiga, 2-liitrisele mootorile saab soovi korral tellida ka kuuekäigulise manuaali. Seejuures on ATS saadaval nii taga- kui ka nelikveoga.

Kupee pikkuseks on 4463 millimeetrit, kõrguseks 1392 millimeetrit ja laiuseks 1841 millimeetrit, teljevahe on 2775 millimeetrit.

ATS-i tippversioon saab endale adaptiivsed valgusdioodidega esituled, tavamudel peab piirduma valgusdioodidel tagatuledega. Samuti on auto pardal multimeediasüsteem CUE ja 12 kõlariga BOSE audiosüsteem.

Juhiabi süsteemidest on autol pardal esimesed ja tagumised parkimisabid, tahavaatekaamera, sõidurea hoideabi, automaatpidurduse süsteem ja adaptiivne püsikiiruse hoidja.

Hiljem lisandub ATS-i versioonide sekka ka sportlik mudel VTS, mis saab endale kompressorlaadimisega 3,2-liitrise kuuesilindrilise mootori.